49 ottelua · 20 maalia · 19 syöttöä · 39 pistettä · +28 +/- · 8 jäähymin.
ON7 vuodesta 2021
Uran parhaat kaudet
- Eniten pisteitä 20 (2021-2022)
- Eniten maaleja 13 (2021-2022)
- Paras P/G 1,1 (2022-2023)
- Paras +/- +19 (2022-2023)
- Paras ON7PR 5,3 (2022-2023)
- #
- 16
- Pelipaikka
- (F) Hyökkääjät
- Sarjakaudet
- 2026-2027, 2024-2025, 2023-2024, 2022-2023, 2021-2022
SSBL 4.div
| Sarjakausi | Joukkue | O | G | A | P | P/G | PIM | +- | + | +/G | - | -/G | GA | GAA | W% | On7PR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-2024 | ON7 | 9 | 1 | 0 | 1 | 0.1 | 4 | -2 | 6 | 0.7 | 8 | 0.9 | 0 | 0.00 | 50 | 1.6 |
| Yhteensä | - | 9 | 1 | 0 | 1 | 0.1 | 4 | -2 | 6 | 0.7 | 8 | 0.9 | 0 | 0.00 | 50 | 1.6 |
SSBL 5.div
| Sarjakausi | Joukkue | O | G | A | P | P/G | PIM | +- | + | +/G | - | -/G | GA | GAA | W% | On7PR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-2024 | ON7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022-2023 | ON7 | 12 | 5 | 9 | 14 | 1.2 | 0 | 12 | 23 | 1.9 | 11 | 0.9 | 0 | 0.00 | 75 | 4.5 |
| 2021-2022 | ON7 | 7 | 4 | 3 | 7 | 1.0 | 0 | 8 | 14 | 2.0 | 6 | 0.9 | 0 | 0.00 | 64 | 3.7 |
| Yhteensä | - | 19 | 9 | 12 | 21 | 1.1 | 0 | 20 | 37 | 3.9 | 17 | 1.8 | 0 | 0.00 | 139 | 8.2 |
AC-talviliiga
| Sarjakausi | Joukkue | O | G | A | P | P/G | PIM | +- | + | +/G | - | -/G | GA | GAA | W% | On7PR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | ON7 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 4 | 6 | 2.0 | 2 | 0.7 | 0 | 0.00 | 67 | 2.1 |
| 2023-2024 | ON7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022-2023 | ON7 | 5 | 1 | 3 | 4 | 0.8 | 2 | 7 | 13 | 2.6 | 6 | 1.2 | 0 | 0.00 | 60 | 3.5 |
| 2021-2022 | ON7 | 13 | 9 | 4 | 13 | 1.0 | 2 | -1 | 16 | 1.2 | 17 | 1.3 | 0 | 0.00 | 58 | 3.3 |
| Yhteensä | - | 21 | 10 | 7 | 17 | 0.8 | 4 | 10 | 35 | 5.8 | 25 | 3.2 | 0 | 0.00 | 185 | 8.9 |
Ura yhteensä
| Sarjakausi | O | G | A | P | P/G | PIM | +- | + | +/G | - | -/G | GA | GAA | W% | On7PR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 4 | 6 | 2.0 | 2 | 0.7 | 0 | 0.00 | 67 | 2.1 |
| 2023-2024 | 9 | 1 | 0 | 1 | 0.1 | 4 | -2 | 6 | 0.7 | 8 | 0.9 | 0 | 0.00 | 50 | 1.6 |
| 2022-2023 | 17 | 6 | 12 | 18 | 1.1 | 2 | 19 | 36 | 2.1 | 17 | 1.0 | 0 | 0.00 | 71 | 5.3 |
| 2021-2022 | 20 | 13 | 7 | 20 | 1.0 | 2 | 7 | 30 | 1.5 | 23 | 1.2 | 0 | 0.00 | 60 | 4.8 |
| Yhteensä | 49 | 20 | 19 | 39 | 0.8 | 8 | 28 | 78 | 6.3 | 50 | 3.8 | 0 | 0.00 | 248 | 13.8 |
